Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Idaho parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Aidahoje

Aidahas užima žemyninę šiaurės vakarų Jungtinių Amerikos Valstijų dalį ir į šiaurę riboja su Kanados Britų Kolumbijos provincija, į vakarus su Vašingtono ir Oregono valstybėmis, į pietvakarius su Nevada, į pietryčius su Juta. į rytus su Vajomingu ir į šiaurės rytus su Montana.

 2018 m. Nekilnojamojo turto rinkos perspektyvos atrodo teigiamas visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose. Paskutinės naujienos atrodo labai įdomios tiek pirkėjams, tiek pardavėjams. Kasdien nauji namai yra pastatyti, tai leidžia potencialiems pirkėjams daug rinktis iš visų rinkų, kiekvienoje valstybėje.

Ar tai yra puikus laikas, kai galiausiai galite įsigyti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Aidahoje? Toliau pateikiama informacija suteiks jums visus duomenis ir skaičiai, reikalingi priimant pagrįstą sprendimą.

"Idaho" nekilnojamojo turto rinka yra kitoje pozicijoje, neturėdama jokių problemų su vertybinių popierių rinka, ji beveik neturi jokio poveikio būstui. Tai reiškia, kad nekilnojamojo turto rinkos žlugimo galimybė yra minimali.

Naujo turto, kurio reikia parduoti Aidžoje, poreikis šiuo metu yra labai didelis, o prieinamumas yra ribotas. Todėl, jei turite prestižinį nekilnojamąjį turtą, kurį norite parduoti Aidahoje, tikėtina, kad turite du ar daugiau potencialių pirkėjų, konkuruojančių dėl jūsų nuosavybės. Pardavėjai taip pat gali pasinaudoti dabartine Idaho nekilnojamojo turto rinkos būkle. Nepriklausomai nuo to, kokį poveikį akcijų rinka gali turėti namuose, namų pirkimas per laikotarpį, kai būsto paskolų palūkanų normos yra mažos, laikui bėgant bus pelningos

Boisė yra Aidaho sostinė, ir čia pavasaris dažnai laikomas pardavimo sezonu dėl šilčiau klimato, leidžiančio daugiau pirkėjų išeiti ir patikrinti parduodamą turtą, kurį galima parduoti Idaho srityje. Štai kodėl jums reikia daugiau sužinoti apie Idaho nekilnojamojo turto rinką. Šį pavasarį Boizė rinkoje mato labai mažą būsto pasiūlą ir tai yra puiki naujiena pardavėjams.

Nors tai galėtų būti ir rinka, palanki pardavėjams, tai taip pat puikus laikas pirkti nekilnojamąjį turtą parduodant Idaho. Nors namų kainos didėja daugumoje metro stočių, bendros namų kainos Boise ir aplinkiniuose rajonuose yra mažesnės nei didžiuosiuose šalies miestuose.

Palūkanų normos lėtai didėja, tačiau jos vis dar yra istoriškai žemos. Padidėjo vietiniai darbo užmokesčiai, kurie akivaizdžiai padėtų namo pirkimo procesui.

Kadangi parduodant nekilnojamąjį turtą Aidaho sumažėjo, jei kada nors galvojote apie savo namų pardavimą, dabar jau laikas tai padaryti. Tokios vietovės kaip Boisė ir Pietvakarių Aidahas yra labai reikalingi pardavėjams.

"Boise" parduodamų namų skaičiaus sumažėjimas yra garantija, kad "Idaho" nekilnojamojo turto rinka ir toliau ilgai pasibaigs pavasario sezono metu.

Praėjusiais metais šalies namų ūkių vertės padidėjo 10,6 proc., O tikimasi, kad kitais metais šis skaičius padidės 4,8 proc.

Boizės nekilnojamojo turto rinka gerokai atsigavo po rinkos krizės. Boisė ne tik atgauna savo koją, bet ir pradėjo klestėti. Esant tvirtiems rinkos pagrindams, šis augimas neatrodo greitai sulėtėjęs.

Boisė tikrai svaiginanti tempu. Dabartinės vertės gali būti mažesnės už šalies vidurkį, bet auga, kas šiais metais atrodo tvariu žingsniu. Tiesą sakant, dabartiniai būsto kainų skaičiai nėra toli nuo anksčiau žlugimo lygio. Tai turėtų būti laikoma signalu, kad "Boise" nekilnojamasis turtas neišaugo greičiau, nei jis turėjo būti rinkos aukštyje, ir nepakrautas per daug. Tai tampa idealiomis sąlygomis gyventi ar investuoti.

  •  
    Persikėlimas į Idaho. Ekspatriata ir gyvena Idaho mieste

      Toliau analizuodami, kurios šalys yra įdomiausios investuoti, mūsų dėmesys sutelktas į Amerikos valstiją, kurioje dominuoja gamtos grožis ir labai aktyvus naktinis gyvenimas. Šiuolaikinis veikėjas yra Idaho valstija, kuri per metus vykdo lašišų upę, kuri garantuoja nišą turizmą (taip pat yra ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 9621

Parduoda Namas, Idaho, Ada County, Boise, Boise

149,340.41EUR
Parduoda
Namas

1500 m²
3 miegamasis blokinis namas ant ežero dirbtinio akmens grindys istorija stogine, garažas, ant ežero beveik viską ir paplūdimio Grilis.
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB